Hatır Kahvesi

Hatır KahvesiDona Nitelikli Ürün Pazarlama Ltd. Şti. kurucusunun sektördeki 20 yıllık tecrübe ve birikiminin eseri olarak 2013 yılında Ankara’ da kurulmuş ve sektörde butikleşmeyi hedeflemiş, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen ‘Anadolu Esnafı’ prensipleri ile donatılmış bir şirketidir.

Ana faaliyet konusu Maraş Dondurması, Antep Baklavası, Butik Pastalar, Kahve ve kahve ürünleri gibi yöresel ürünler olup, bu ürünleri geleneksel üretim tekniklerinden ödün vermeden ve modern teknikleri de kullanarak üretip uzun süreli saklama, depolama ve taşıma standartlarına uygun sevk edebilme yeteneklerini kısa sürede elde etmiştir. Türkiye de, bazı teknikleri geliştirip uygulayabilen ilk ve tek firma olması sektörel büyümeye ve ekonomiye katkıda bulunmuştur.

Yıllar önce ülkemizde, markalaşmanın ileride çok önem kazanacağı tespitleri ile kurucusu tarafından, bu gün emin adımlarla büyüyen markalarımızın tohumları atılmıştır. Dona Nitelikli Ürün Pazarlama Ltd. Şti. kısa sürede, sektördeki marka satış noktalarının mutfağında kullandığı özel ürünleri ve hammaddeleri tedarik eden, onlara sunum ve yöntem konularında çözüm ortağı olan ve Türkiye’nin hemen her yerine çift rejimli lojistik hizmet veren bir şirket haline gelmiştir. Dağ gibi büyüyen bilgi ve birikimini proje olarak hayata geçirmenin gerekliliğini hisseden kurucu ortakları, hizmet sağladığı çözüm ortağı firmaların da tavsiyesi ile 2013 yılında DONA NİTELİKLİ ÜRÜN PAZARLAMA şirketini kurmuştur. Bunun sonucu olarak HATIR KAHVESİ kahve evi zincirini, ‘Kahvenin En Hatırlısı’ sloganı ile hayata geçirmiştir.