Kırıkkale Podium AVM

Şehre sadece alışverişi değil, eğlence ve keyif dolu aktiviteleri de getiren Podium AVM, Kırıkkale’de hayata renk katıyor.

Elif Gayrimenkul’un yatırımlarıyla Kırıkkale’de kurulan Podium’un alışveriş merkezi geliştirme danışmanlığını, kiralamasını ve yönetimini INSIDE üstleniyor. Yerli yatırımcıların, global işbirliği ile ortaya çıkardığı Podium AVM, Kırıkkale ve çevre şehirler için vazgeçilmez bir trend olurken aynı zamanda yükselen bir değer olarak da görülüyor. 23.000 m2 kiralanabilir alan, 900 m2 yemek bölümü ve 570 m2 teras ile toplam 40.000 m2’de hizmet veren Podium AVM, alışverişi keyfe dönüştürecek bir iç mimariyle hizmet veriyor.

Podium AVM; global ve ulusal 83 ünlü marka, sinema, oyun ve eğlence alanı, bowling salonu ve çok amaçlı etkinlik alanı ile alışveriş, lezzet ve etkinlik seçeneklerinde geniş bir yelpazeye sahip. Aileler, gençler ve üniversiteliler için sadece alışveriş değil aynı zamanda yaşam, kültür ve sosyalleşme merkezi olan Podium AVM, Kırıkkale’nin önemli bir ihtiyacına cevap veriyor.